Brak terminuBZP
Zakup wraz z dostawą płynów do infuzji oraz irygacji dla NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu sp. z o.o.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy290 613,96 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta9 603,36 PLN
Najdroższa oferta281 010,60 PLN
Taniej od najdroższej271 407,24 PLN97% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2826%
9 603,36 PLN
najtańsza281 010,60 PLN
najdroższa
najtańsza281 010,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
MiastoLubań
WojewództwoDolnośląskie
NIP6131480564
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lubań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33600000-6 — Produkty farmaceutyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411781
Data publikacji28.08.2026 10:22
Kody CPV
33600000-6Produkty farmaceutyczne
33692500-2Płyny dożylne
33692300-0Roztwory do perfuzji
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a2f0d3d7-8eae-4130-812f-ac4814aa9899