Brak terminuBZP
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem na części
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy76 875,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta14 760,00 PLN
Najdroższa oferta96 555,00 PLN
Taniej od najdroższej81 795,00 PLN85% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+554%
14 760,00 PLN
najtańsza96 555,00 PLN
najdroższa
najtańsza96 555,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 04.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gliwice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71247000-1 — Nadzór nad robotami budowlanymi
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411620
Data publikacji28.08.2026 09:46
Kody CPV
71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-202903fa-743e-46ef-a2b6-056e887e0f4e