Brak terminuBZP
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie Gminy Trzydnik Duży w roku szkolnym 2026 / 2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy309 372,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta309 372,00 PLN
Najdroższa oferta371 200,00 PLN
Taniej od najdroższej61 828,00 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+20%
309 372,00 PLN
najtańsza · wybrana371 200,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana371 200,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Trzydnik Duży). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60112000-6 — Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411618
Data publikacji28.08.2026 09:45
Kody CPV
60112000-6Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
60140000-1Nieregularny transport osób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-42614d96-398f-4927-af6f-365532b705c0