Brak terminuBZP
Przebudowa budynku gospodarczo – mieszkalnego w celu utworzenia mieszkań wspomaganych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 755 592,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 755 592,00 PLN
Najdroższa oferta4 109 712,40 PLN
Taniej od najdroższej354 120,40 PLN9% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+9%
3 755 592,00 PLN
najtańsza · wybrana4 109 712,40 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 109 712,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Prószków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411691
Data publikacji28.08.2026 09:57
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261200-6Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
45261214-7Kładzenie dachów bitumicznych
45261300-7Kładzenie zaprawy i rynien
45261320-3Kładzenie rynien
45262000-1Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45262100-2Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262110-5Demontaż rusztowań
45262120-8Wznoszenie rusztowań
45262310-7Zbrojenie
45262500-6Roboty murarskie i murowe
45262520-2Roboty murowe
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6Roboty izolacyjne
45321000-3Izolacja cieplna
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4Tynkowanie
45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7Nakładanie powierzchni kryjących
45442100-8Roboty malarskie
45262300-4Betonowanie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6954831c-790b-42b0-b83a-8408c5446bbb