Brak terminuBZP
Remont zabezpieczeń techniczno-ochronnych w Areszcie Śledczym w Sosnowcu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy200 244,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta72 447,00 PLN
Najdroższa oferta133 986,00 PLN
Taniej od najdroższej61 539,00 PLN46% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+85%
72 447,00 PLN
najtańsza133 986,00 PLN
najdroższa
najtańsza133 986,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sosnowiec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411766
Data publikacji28.08.2026 10:17
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45442100-8Roboty malarskie
45340000-2Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45262000-1Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-883f7c5d-1d5a-4a1d-b91d-69cd8d4a86c6