Brak terminuBZP
Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 035 660,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta353 010,00 PLN
Najdroższa oferta600 240,00 PLN
Taniej od najdroższej247 230,00 PLN41% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+70%
353 010,00 PLN
najtańsza600 240,00 PLN
najdroższa
najtańsza600 240,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Katowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952000-2 — Usługi w zakresie organizacji imprez
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411803
Data publikacji28.08.2026 10:29
Kody CPV
79952000-2Usługi w zakresie organizacji imprez
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6f6a5027-d5c1-42e7-b283-27d7e3358e84