Brak terminuBZP
Zakup i dostawa ciągnika rolniczego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy399 750,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta399 750,00 PLN
Najdroższa oferta405 900,00 PLN
Taniej od najdroższej6 150,00 PLN2% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2%
399 750,00 PLN
najtańsza · wybrana405 900,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana405 900,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Osięciny). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)16700000-2 — Ciągniki
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411814
Data publikacji28.08.2026 10:31
Kody CPV
16700000-2Ciągniki
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cda412ed-e3c2-4c7d-8bdf-708b198ca9bd