Brak terminuBZP
Adaptacja i przebudowa budynku magazynowo – garażowego oraz rozbiórka istniejących wiat KP PSP w Brodnicy przy ulicy Sienkiewicza 23 – etap II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy869 692,73 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta869 692,73 PLN
Najdroższa oferta1 559 704,00 PLN
Taniej od najdroższej690 011,27 PLN44% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+79%
869 692,73 PLN
najtańsza · wybrana1 559 704,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 559 704,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaKOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BRODNICY
MiastoBrodnica
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP8741319934
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Brodnica). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411826
Data publikacji28.08.2026 10:34
Kody CPV
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45000000-7Roboty budowlane
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45213220-1Roboty budowlane w zakresie magazynów
45443000-4Roboty elewacyjne
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45320000-6Roboty izolacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-487fbd48-91b8-4ce9-8f55-ad4e20c5e30a