Brak terminuBZP
Dostawa nowego samochodu ciężarowego wraz z zabudową (beczka asenizacyjna).
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaGrzegorz Kądziela - wspólnik spółki cywilnej GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela (GP Truck Trading S.C. G. Kądziela A. Kądziela)Warszawa
Wartość umowy971 577,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta971 577,00 PLN
Najdroższa oferta971 577,00 PLN
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "ŻYRARDÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoŻyrardów
WojewództwoMazowieckie
NIP8380007201
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Żyrardów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34144500-3 — Pojazdy do transportu odpadów i ścieków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411577
Data publikacji28.08.2026 09:37
Kody CPV
34144500-3Pojazdy do transportu odpadów i ścieków
34144520-9Cysterny do gromadzenia ścieków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-73ecc66d-175f-41ee-9ff1-66201bc7fd6d