Brak terminuBZP
Wykonanie robót rozbiórkowych budynków mieszkalnych i gospodarczych przy ul. Nad Odrą 3A, 5, 7, 7A w Szczecinie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy109 470,00 PLN
Liczba złożonych ofert14Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta109 470,00 PLN
Najdroższa oferta581 790,00 PLN
Taniej od najdroższej472 320,00 PLN81% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+431%
109 470,00 PLN
najtańsza · wybrana581 790,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana581 790,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczecin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45110000-1 — Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411677
Data publikacji28.08.2026 09:55
Kody CPV
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111220-6Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111213-4Roboty w zakresie oczyszczania terenu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-892d5bf6-6fef-412b-be29-ce74343ebee3