Brak terminuBZP
Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz obsługi urządzeń ochrony technicznej w obiektach Sądu Rejonowego w Mławie oraz w Wydziale Ksiąg Wieczystych w Żurominie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy806 691,07 PLN
Liczba złożonych ofert11Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta806 691,07 PLN
Najdroższa oferta937 192,10 PLN
Taniej od najdroższej130 501,03 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+16%
806 691,07 PLN
najtańsza · wybrana937 192,10 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana937 192,10 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mława). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79710000-4 — Usługi ochroniarskie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411475
Data publikacji28.08.2026 09:12
Kody CPV
79710000-4Usługi ochroniarskie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b2de33a0-aea4-46a5-a209-12116d54ae75