Brak terminuBZP
Usługa cateringu dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Urzejowicach
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy182 172,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta182 172,00 PLN
Najdroższa oferta182 172,00 PLN
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzkoła Podstawowoa im. św. Antoniego z Padwy w Urzejowicach
MiastoUrzejowice
WojewództwoPodkarpackie
NIP7941663104
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55523100-3 — Usługi w zakresie posiłków szkolnych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411509
Data publikacji28.08.2026 09:19
Kody CPV
55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55524000-9Usługi dostarczania posiłków do szkół
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7cb917eb-acdb-4547-b89d-d25995d3dee0