Brak terminuBZP
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy120 195,60 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta11 316,00 PLN
Najdroższa oferta87 969,60 PLN
Taniej od najdroższej76 653,60 PLN87% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+677%
11 316,00 PLN
najtańsza87 969,60 PLN
najdroższa
najtańsza87 969,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 08.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
MiastoPruszków
WojewództwoMazowieckie
NIP5341949570
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pruszków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)30200000-1 — Urządzenia komputerowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412535
Data publikacji28.08.2026 13:14
Kody CPV
30200000-1Urządzenia komputerowe
30213300-8Komputer biurkowy
30213100-6Komputery przenośne
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48300000-1Oprogramowanie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cd62592d-26d2-43b7-a82b-d7a3839c5363