Brak terminuBZP
DOSTAWA WYPOSAŻENIA W RAMACH PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025 – 2026
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy264 729,39 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta39 999,60 PLN
Najdroższa oferta200 225,89 PLN
Taniej od najdroższej160 226,29 PLN80% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+401%
39 999,60 PLN
najtańsza200 225,89 PLN
najdroższa
najtańsza200 225,89 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sławno). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)44212382-0 — Tamy przeciwpowodziowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412750
Data publikacji28.08.2026 13:57
Kody CPV
44212382-0Tamy przeciwpowodziowe
31122000-7Jednostki prądotwórcze
42410000-3Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe
31527200-8Oświetlenie zewnętrzne
39522530-1Namioty
31430000-9Akumulatory elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ffd5f797-6056-4db1-85f9-53e91db31fcd