Brak terminuBZP
Dowóz uczniów z terenu Gminy Niemce do SOSW w Bystrzycy w roku szkolnym 2026/2027 i 2027/2028
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy772 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta496 000,00 PLN
Najdroższa oferta864 000,00 PLN
Taniej od najdroższej368 000,00 PLN43% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+74%
496 000,00 PLN
najtańsza864 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza864 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Niemce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60130000-8 — Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412767
Data publikacji28.08.2026 14:01
Kody CPV
60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fc54e641-99e5-45e5-9e2f-df45d220692e