Brak terminuBZP
Dostawa dwóch fabrycznie nowych 9-osobowych busów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z podziałem na dwie części.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy436 600,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta178 546,80 PLN
Najdroższa oferta303 211,00 PLN
Taniej od najdroższej124 664,20 PLN41% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+70%
178 546,80 PLN
najtańsza303 211,00 PLN
najdroższa
najtańsza303 211,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34115200-8 — Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412835
Data publikacji28.08.2026 14:15
Kody CPV
34115200-8Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-32d1de74-ee3a-437c-8850-6e66b530b2cc