Brak terminuBZP
Utworzenie magazynu sprzętu ochrony ludności w ramach zadania Przebudowa i rozbudowa budynku garażowego o stanowisko dla wozu bojowego OSP Staszkówka
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy889 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta889 000,00 PLN
Najdroższa oferta1 073 878,93 PLN
Taniej od najdroższej184 878,93 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+21%
889 000,00 PLN
najtańsza · wybrana1 073 878,93 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 073 878,93 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Moszczenica). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412598
Data publikacji28.08.2026 13:28
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45261100-5Wykonywanie konstrukcji dachowych
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-379e021c-1109-487c-b964-ea816f3a43d5