GMINA MOSZCZENICA

Moszczenicawoj. łódzkieNIP: 7711661550
164
Przetargów łącznie
3
Aktywnych
137 929 489 zł
Łączna wartość
1 326 245 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Wzorzec zamówień, które ogłasza GMINA MOSZCZENICA, jest powtarzalny w 4 kategoriach. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Roboty budowlane” (co miesiąc): ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, spodziewany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Roboty budowlane

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 90 ogłoszeń przez 5,2 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / maj

Ścieki, odpady, środowisko

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~luty 2027
  • 13 ogłoszeń przez 5,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: luty / styczeń

Sprzęt transportowy

co rok
Następny przetarg (szac.)~marzec 2027
  • 8 ogłoszeń przez 4,5 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń / marzec

Finanse i ubezpieczenia

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 8 ogłoszeń przez 2,9 lat
  • Zwykle w miesiącach: listopad / grudzień

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (11)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 11 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Zobacz wszystkie orzeczenia tego zamawiającego (11) →

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił GMINA MOSZCZENICA?

GMINA MOSZCZENICA ogłosił łącznie 164 przetargów, z czego 3 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień GMINA MOSZCZENICA?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 137 929 489 zł, przy średniej wartości 1 326 245 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi GMINA MOSZCZENICA?

Najczęstszym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Moszczenicy (5 wygranych przetargów).

Od kiedy GMINA MOSZCZENICA publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.05.2021, a najnowszy z 29.07.2026.