Brak terminuBZP
Zakup i dostawa samochodu osobowo-ciężarowego 5+1 na potrzeby Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału ZUS w Olsztynie.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy177 046,20 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta152 800,00 PLN
Najdroższa oferta177 046,20 PLN
Taniej od najdroższej24 246,20 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+16%
152 800,00 PLN
najtańsza177 046,20 PLN
najdroższa
najtańsza177 046,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34136000-9 — Samochody półciężarowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412603
Data publikacji28.08.2026 13:29
Kody CPV
34136000-9Samochody półciężarowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2839e967-0141-4611-beb6-2b42ded87d68