Brak terminuBZP
,,Budowa kompleksu basenowo-rekreacyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej - opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego"
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy147 800,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta147 800,00 PLN
Najdroższa oferta332 100,00 PLN
Taniej od najdroższej184 300,00 PLN55% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+125%
147 800,00 PLN
najtańsza · wybrana332 100,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana332 100,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Turek). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71320000-7 — Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412716
Data publikacji28.08.2026 13:51
Kody CPV
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8aa10715-afdd-4b7b-a533-19ac552b18d8