Brak terminuBZP
Roboty budowlane polegające na budowie budynku komunalnego i remizy OSP w miejscowości Nowa Wieś”.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy11 363 312,00 PLN
Liczba złożonych ofert15Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta11 363 312,00 PLN
Najdroższa oferta13 424 000,00 PLN
Taniej od najdroższej2 060 688,00 PLN15% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+18%
11 363 312,00 PLN
najtańsza · wybrana13 424 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana13 424 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Trzebownisko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45210000-2 — Roboty budowlane w zakresie budynków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412726
Data publikacji28.08.2026 13:53
Kody CPV
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45000000-7Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233250-6Roboty budowlane
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
39141000-2Meble i wyposażenie kuchni
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d1271bba-1660-47d1-a90d-5881470ac06b