Brak terminuBZP
Dostawa łóżek szpitalnych z szafką przyłóżkową z blatem bocznym oraz aparatu ekg do Oddziału Psychiatrycznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach. Zadanie jest realizowane w ramach Funduszu Medycznego MZ
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy416 430,72 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta20 183,04 PLN
Najdroższa oferta396 247,68 PLN
Taniej od najdroższej376 064,64 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1863%
20 183,04 PLN
najtańsza396 247,68 PLN
najdroższa
najtańsza396 247,68 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Siedlce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33192120-9 — Łóżka szpitalne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412830
Data publikacji28.08.2026 14:15
Kody CPV
33192120-9Łóżka szpitalne
33192000-2Meble medyczne
33123200-0Urządzenia do elektrokardiografii
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e92b6386-e5c9-4ac9-87f3-1140156ccb05