Cormed MD Kornelia Lisiewska

Wykonawca publicznyPruszcz GdańskiNIP 7422063558Aktywny 2021–2026
29
Wygranych przetargów
9 616 187 zł
Łączna wartość
331 593 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci Cormed MD Kornelia Lisiewska w przetargach publicznych

Działalność firmy Cormed MD Kornelia Lisiewska w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Cormed MD Kornelia Lisiewska: Bialmed Sp. z o.o., Urtica sp. z o.o., Medtronic Poland Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Meble i wyposażenie

woj. Dolnośląskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Moje Bambino Sp. z o.o. — 27 wygranych zamówień na Meble i wyposażenie w województwie dolnośląskie.

  1. 1Moje Bambino Sp. z o.o.27
  2. 2Swisspol Ltd Sp. z o.o.20
  3. 3Nowa Szkoła Sp. z o.o.15
  4. 4Henry Kruse Sp. z o.o.13
  5. 5PACKMAN SP. Z O.O.12
  6. 6Altare Sp. z o.o.12
Wszystkie przetargi: Meble i wyposażenie

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Lubuskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Urtica sp. z o.o. — 48 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie lubuskie.

  1. 1Urtica sp. z o.o.48
  2. 2Bialmed Sp. z o.o.41
  3. 3Aesculap Chifa sp. z o.o.39
  4. 4Medtronic Poland Sp. z o.o.35
  5. 5NEUCA S.A.21
  6. 6Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.21
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Mazowieckie

Największą liczbę kontraktów (350) na Medycyna i laboratorium na rynku mazowieckie zdobyła firma Bialmed Sp. z o.o..

  1. 1Bialmed Sp. z o.o.350
  2. 2URTICA sp. z o.o.265
  3. 3MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.207
  4. 4Salus International Sp. z o.o.142
  5. 5Aesculap Chifa Sp. z o.o.142
  6. 6ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.101
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 29)

283 500,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa łóżek szpitalnych psychiatrycznych i szafek przyłóżkowych na wyposażenie Wojewódzkiego Szpi…
13.03.2026GdańskWojewódzki Szpital Psychiatryczny im. p…
64 239,00 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup sprzętu medycznego na potrzeby oddziału psychiatrycznego dla dzieci, ośrodka siły więzi, oddz…
17.02.2026WiązownaMazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp…
646 553,19 PLNMeble i wyposażenie
Zakup wyposażenia niemedycznego w zakresie opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży w ramach I…
05.01.2026WrocławWOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J…
869 347,80 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa łóżek i tapczanów psychiatrycznych wraz z materacami oraz szafek przyłóżkowych
19.12.2025CibórzWojewódzki Szpital Specjalistyczny dla …
45 050,00 PLNMeble i wyposażenie
Zakup oraz dostawa krzeseł z polipropylenu na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.
25.11.2025Legnickie PoleDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLU
21 279,00 PLNMeble i wyposażenie
Dostawa mebli dla Pawilonu XVII
24.11.2025RybnikKliniczny Szpital Psychiatryczny SPZOZ …
140 400,00 PLNMeble i wyposażenie
Zakup oraz dostawa materacy zgrzewalnych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu.
17.11.2025Legnickie PoleDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLU
21 586,50 PLNMedycyna i laboratorium
DOSTARCZENIE ŁÓŻKA PSYCHIATRYCZNEGO DO IZOLATKI
28.10.2025KrakówSZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYD…
70 283,20 PLNMeble i wyposażenie
Dostawę wyposażenia ruchomego w zakresie łóżek metalowych oraz materacy do łóżek dla Ośrodka Leczni…
26.02.2025KamieniecOśrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Pa…
808 592,76 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa łóżek i tapczanów psychiatrycznych wraz z materacami oraz szafek przyłóżkowych
14.11.2024CibórzWojewódzki Szpital Specjalistyczny dla …
10 638,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa łóżka dla Oddziału Psychiatrycznego
07.10.2024Dąbrowa GórniczaZagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital…
79 827,00 PLNMeble i wyposażenie
Dostawa mebli na wyposażenie poddasza Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słab…
19.08.2024WejherowoOśrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 dla …
489 786,00 PLNMeble i wyposażenie
DOSTAWA SZAF UBRANIOWYCH DLA PACJENTÓW KRAJOWEGO OŚRODKA PSYCHIATRII SĄDOWEJ DLA NIELETNICH W GARWO…
08.07.2024GarwolinKRAJOWY OŚRODEK PSYCHIATRII SĄDOWEJ DLA…
497 460,80 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego dla Oddziału Psychiatrycznego
10.06.2024BytomSP ZOZ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZ…
251 796,60 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa łóżek szpitalnych wraz wyposażeniem
07.05.2024Gorzów WielkopolskiWielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki…
635 214,70 PLNMeble i wyposażenie
Dostawa sprzętu, w tym do integracji sensorycznej, urządzeń multimedialnych, pomocy dydaktycznych i…
22.12.2023BolesławiecWojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychi…
959 817,60 PLNMedycyna i laboratorium
Doposażenie Szpitala Psychiatrycznego SP ZOZ w Węgorzewie w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną …
18.12.2023WęgorzewoSzpital Psychiatryczny Samodzielny Publ…
162 540,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa łóżek szpitalnych psychiatrycznych wraz z wyposażeniem dla Klinicznego Oddział Psychiatrii …
23.11.2023SosnowiecCentrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. J…
425 898,00 PLNMedycyna i laboratorium
FABRYCZNIE NOWE I ZAGREGOWANE ŁÓŻKA SZPITALNE W PAKIECIE I ORAZ SZAFKI SZPITALNE PRZYŁÓŻKOWE W PAKI…
14.11.2023DębicaZespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy
482 999,89 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup łóżek oraz materacy wraz z szafkami przyłóżkowymi dla pacjentów oddziałów stacjonarnych szpit…
31.10.2023GarwolinSZPITAL MAZOWIECKI W GARWOLINIE SPÓŁKA …
919 842,71 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa mebli medycznych i niemedycznych na potrzeby Szpitala w Ciborzu
03.10.2023CibórzWojewódzki Szpital Specjalistyczny dla …
124 201,71 PLNMeble i wyposażenie
Dostawa stołów i krzeseł dla potrzeb SP ZOZ Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych…
12.06.2023RybnikKliniczny Szpital Psychiatryczny SPZOZ …
212 814,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa tapczanów, materacy i szafek przyłóżkowych na wyposażenie Oddziału Terapii Uzależnień Alkoh…
07.06.2023GdańskWojewódzki Szpital Psychiatryczny im. p…
214 812,00 PLNMedycyna i laboratorium
„Dostawa łóżek szpitalnych wraz z montażem na potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego Wojewódzkiego P…
11.01.2023ŻurawicaWOJEWÓDZKI PODKARPACKI SZPITAL PSYCHIAT…
238 217,83 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa wyposażenia Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie – II postępowanie
21.12.2022WłocławekGMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta W…
506 930,83 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa wyposażenia i mebli dla Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Psychiatrycznego dla Dorosłych w W…
30.12.2021WęgorzewoSzpital Psychiatryczny Samodzielny Publ…
127 300,00 PLNMeble i wyposażenie
DOSTAWA MEBLI DLA PACJENTÓW KRAJOWEGO OŚRODKA PSYCHIATRII SĄDOWEJ DLA NIELETNICH W GARWOLINIE
29.11.2021GarwolinKRAJOWY OŚRODEK PSYCHIATRII SĄDOWEJ DLA…
115 500,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa Łóżek szpitalnych z materacami dla pacjentów Krajowego Ośrodka Psychiatrii Sądowej dla Niel…
29.11.2021GarwolinKRAJOWY OŚRODEK PSYCHIATRII SĄDOWEJ DLA…
189 757,56 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego
06.07.2021ŚwiecieWojewódzki Szpital Dla Nerwowo i Psychi…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Cormed MD Kornelia Lisiewska startuje w przetargach publicznych?

Tak. Cormed MD Kornelia Lisiewska jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Pruszcz Gdański. Firma wygrała łącznie 29 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Cormed MD Kornelia Lisiewska?

Firma Cormed MD Kornelia Lisiewska wygrała 29 przetargów o łącznej wartości 9 616 187 zł. Średnia wartość kontraktu to 331 593 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Cormed MD Kornelia Lisiewska?

Najczęstszym zamawiającym jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SP ZOZ (3 zamówień).

Od kiedy Cormed MD Kornelia Lisiewska realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.07.2021, a najnowszy z 13.03.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Cormed MD Kornelia Lisiewska w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Cormed MD Kornelia Lisiewska to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Meble i wyposażenie w województwie dolnośląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Moje Bambino Sp. z o.o., Swisspol Ltd Sp. z o.o., Nowa Szkoła Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.