Brak terminuBZP
Wzmocnienie nawierzchni drogi powiatowej Nr 1567B w m. Łukawica (Gm. Poświętne)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy368 114,38 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta368 114,38 PLN
Najdroższa oferta495 106,33 PLN
Taniej od najdroższej126 991,95 PLN26% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+34%
368 114,38 PLN
najtańsza · wybrana495 106,33 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana495 106,33 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPowiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku
MiastoBiałystok
WojewództwoPodlaskie
NIP9661579415
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Białystok). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412645
Data publikacji28.08.2026 13:36
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a0d59629-c566-440a-a192-4c59f7dac60d