Brak terminuBZP
Budowa magazynu obrony cywilnej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy535 942,78 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta535 942,78 PLN
Najdroższa oferta676 500,00 PLN
Taniej od najdroższej140 557,22 PLN21% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+26%
535 942,78 PLN
najtańsza · wybrana676 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana676 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bejsce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412651
Data publikacji28.08.2026 13:37
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45450000-6Roboty budowlane
45223500-1Konstrukcje z betonu zbrojonego
45320000-6Roboty izolacyjne
45262500-6Roboty murarskie i murowe
45223210-1Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45262310-7Zbrojenie
45432120-1Instalowanie nawierzchni podłogowych
45421146-9Instalowanie sufitów podwieszanych
45421152-4Instalowanie ścianek działowych
44111400-5Farby i okładziny ścienne
45410000-4Tynkowanie
45261000-4Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b7f5224a-0897-4d92-b9b9-89a0e207205d