Urząd Gminy Bejsce
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
W ogłoszeniach, które publikuje Urząd Gminy Bejsce, widać stały rytm zakupów w 2 kategoriach. Wiodąca kategoria to „Roboty budowlane” (co pół roku); ostatnie postępowanie: lipiec 2026, prognozowany kolejny termin: ~listopad 2026.
Roboty budowlane
co pół roku- 22 ogłoszeń przez 5,1 lat
- Zwykle w miesiącach: czerwiec / maj
Ścieki, odpady, środowisko
co rok- 5 ogłoszeń przez 4 lat
- Zwykle w miesiącach: grudzień / styczeń
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak, | Kamieniec 10, 28-230 Połaniec | 5 | 6 972 783 zł |
| 2 | Zakład Usług Wielobranżowych HYDROSVAT | Solec Zdrój | 4 | 1 871 332 zł |
| 3 | P.W. BIBMOT BIK Spółka Jawna | Mielec | 2 | 696 200 zł |
| 4 | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Stępień | Lublin | 1 | 226 074 zł |
| 5 | Firma Remontowo- Budowlana Daniel Czajka | Bejsce | 1 | 631 300 zł |
| 6 | Krzysztof Gola Firma Handlowo Usługowa MAJA | Słaboszów | 1 | 498 897 zł |
| 7 | Zakład Instalatorstwa Elektrycz. Grażyna Noszczyk | Pińczów | 1 | 1 935 400 zł |
| 8 | Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp. k. | Staszów | 1 | 345 288 zł |
| 9 | Przedsiębiorstwo Budowlane POLBUD Tomasz Darowski, | Rytwiany | 1 | 282 339 zł |
| 10 | Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o. o. | Gliwice | 1 | 239 813 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Urząd Gminy Bejsce?
Urząd Gminy Bejsce ogłosił łącznie 37 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień Urząd Gminy Bejsce?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 27 042 227 zł, przy średniej wartości 872 330 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Urząd Gminy Bejsce?
Najczęstszym wykonawcą jest Zakład Usługowo Remontowy Marek Górniak, (5 wygranych przetargów).
Od kiedy Urząd Gminy Bejsce publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 17.06.2021, a najnowszy z 23.07.2026.