Brak terminuBZP
Dostawa mebli i wyposażenia dla potrzeb Centrum Zdrowia Psychicznego funkcjonującego w ramach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy183 123,03 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta7 700,40 PLN
Najdroższa oferta125 831,46 PLN
Taniej od najdroższej118 131,06 PLN94% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1534%
7 700,40 PLN
najtańsza125 831,46 PLN
najdroższa
najtańsza125 831,46 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Siedlce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33192000-2 — Meble medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412663
Data publikacji28.08.2026 13:41
Kody CPV
33192000-2Meble medyczne
33196000-0Pomoce medyczne
33192120-9Łóżka szpitalne
33100000-1Urządzenia medyczne
39711130-9Chłodziarki
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-53c2969a-1c09-4113-85e1-dbdf5eefbc7e