Brak terminuBZP
,,Razem łatwiej – wsparcie seniorów w Gminie Mniszków” – opiekunowie w ramach opieki domowej i w ramach Klubu Seniora
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy208 800,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta50 400,00 PLN
Najdroższa oferta114 264,00 PLN
Taniej od najdroższej63 864,00 PLN56% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+127%
50 400,00 PLN
najtańsza114 264,00 PLN
najdroższa
najtańsza114 264,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mniszków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)85000000-9 — Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412684
Data publikacji28.08.2026 13:45
Kody CPV
85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85320000-8Usługi społeczne
85311100-3Usługi opieki społecznej dla osób starszych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-700bc584-79a7-4864-9956-1f6b03b57f05