Brak terminuBZP
Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC)” z egzaminem czeladniczym - usługa szkoleniowa
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaPrzedsiębiorstwo Usługowo Techniczne "UTECH" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąLublin
Wartość umowy45 976,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta42 904,00 PLN
Najdroższa oferta45 976,00 PLN
Taniej od najdroższej3 072,00 PLN7% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7%
42 904,00 PLN
najtańsza45 976,00 PLN
najdroższa
najtańsza45 976,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPowiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
MiastoTomaszów Lubelski
WojewództwoLubelskie
NIP9211370514
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Tomaszów Lubelski). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)80530000-8 — Usługi szkolenia zawodowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412781
Data publikacji28.08.2026 14:04
Kody CPV
80530000-8Usługi szkolenia zawodowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoZamawiający publiczny — inny
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8860bc3f-536d-4212-a4ba-2c3e745f4045