Brak terminuBZP
Dowóz dzieci z Gminy Dukla w roku szkolnym 2026/2027 do szkół, przedszkola i oddziałów przedszkolnych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy352 300,10 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta352 300,10 PLN
Najdroższa oferta352 300,10 PLN
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dukla). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60100000-9 — Usługi w zakresie transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412678
Data publikacji28.08.2026 13:43
Kody CPV
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
60112000-6Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2fd35ea5-c3d9-4548-9ce9-c166849ad011