Brak terminuBZP
Dostawa łyżek światłowodowych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy164 641,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta164 641,00 PLN
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
MiastoSiedlce
WojewództwoMazowieckie
NIP8212577607
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Siedlce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00413820
Data publikacji31.08.2026 10:52
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-734a8696-bcd8-4d53-8a85-2cfa84046571