ZakończonyBZP

Dzierżawa dystrybutorów wody pitnej wraz z dostawą butli na rzecz CPR PW

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert13.05.2026 12:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaPOLITECHNIKA WARSZAWSKA
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250005834
AdresPLAC POLITECHNIKI 1, 00-661 Warszawa
Strona WWWwww.pw.edu.pl

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)41110000-3 — Woda pitna
Numer ogłoszenia2026/BZP 00225312
Data publikacji30.04.2026 15:04

Kody CPV

41110000-3Woda pitna

Analiza rynkowa i konkurencja

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)30.04.2026

    Termin ofert: 13.05.2026 12:00

  2. Liczba ofert: 1 · Zwycięzca: uniewaznienie

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa naturalnej wody źródlanej w baniakach 18,9 L wraz z dzierżawą dystrybutorów (2 rodzaje: do wody gazowanej oraz do wody niegazowanej zimnej i ciepłej, wymiana butli gazowej) i sanityzacja dystrybutorów co 6 miesięcy.

Termin realizacji: 24 miesiące

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 000001554
Ulica
PLAC POLITECHNIKI 1
Miejscowość
Warszawa
Kod pocztowy
00-661
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL911 - Miasto Warszawa
Adres poczty elektronicznej
renata.debowska@pw.edu.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
https://www.pw.edu.pl
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
Przedmiot działalności zamawiającego
Edukacja
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Dzierżawa dystrybutorów wody pitnej wraz z dostawą butli na rzecz CPR PW
Identyfikator postępowania
ocds-148610-df2dcfee-77fc-4511-a355-ac3779e90691
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00225312
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-04-30
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Tak
Numer planu postępowań w BZP
2026/BZP 00055362/16/P
Identyfikator pozycji planu postępowań
1. 2.76 Dzierżawa dystrybutorów wody pitnej wraz z dostawą butli na rzecz CPR PW.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings?tab=active
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
Strona internetowa postępowania jestzamieszczona na internetowej Platformie zakupowej dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl/ prowadzonej przez Open Nexus sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-144), ul. Bolesława Krzywoustego 3. Niezbędne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie i komunikowanie się z Zamawiającym za pomocą strony internetowejpostępowania: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,jeden z systemów operacyjnych: MS Windows 7, Mac OS X 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje,c) dowolna przeglądarka internetowa,d) włączona obsługa Java Script,e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf.
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
Rozdział XV SWZ - Klauzula RODO Zamawiającego
RODO (ograniczenia stosowania)
Rozdział XV SWZ - Klauzula RODO Zamawiającego
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
CPR-ZP05/2026
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Nie
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa naturalnej wody źródlanej w baniakach 18,9 L wraz z dzierżawą dystrybutorów (2 rodzaje: do wody gazowanej oraz do wody niegazowanej zimnej i ciepłej, wymiana butli gazowej) i sanityzacja dystrybutorów co 6 miesięcy.
Główny kod CPV
41110000-3 - Woda pitna
Zamówienie obejmuje opcje
Tak
Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji
Zamawiający, zgodnie z art. 455 ust. 2 ustawy Pzp, przewiduje możliwość zwiększenia lub zmniejszenia liczby dystrybutorów, zgodnie z cenami określonymi w Formularzu oferty, do wartości maksymalnego wynagrodzenia określonego w umowie.
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
24 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Zgodnie z SWZ
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny i kosztu
Nazwa kryterium
Cena
Waga
50
Nazwa kryterium
Koszt
Waga
50
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Tak
Fakultatywne podstawy wykluczenia
Art. 109 ust. 1 pkt 1 Art. 109 ust. 1 pkt 4 Art. 109 ust. 1 pkt 5 Art. 109 ust. 1 pkt 7 Art. 109 ust. 1 pkt 8 Art. 109 ust. 1 pkt 10
Warunki udziału w postępowaniu
Tak
Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Warunek udziału w postępowaniu dotyczący sytuacji ekonomicznej i finansowej zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, iż jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie działalności gospodarczej obejmującej czynności wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 200 tys. zł.
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych
Nie
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Nie
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
zgodnie z SWZ
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Nie
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-05-08 12:00
Miejsce składania ofert
Platforma Zakupowa https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Termin otwarcia ofert
2026-05-08 12:05
Termin związania ofertą
30 dni

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-df2dcfee-77fc-4511-a355-ac3779e90691