Brak terminuBZP
Remont pokryć dachowych budynków: A, B, C, Z, U i E dla IMDiK PAN
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 410 800,00 PLN
Najdroższa oferta3 970 292,40 PLN
Taniej od najdroższej1 559 492,40 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+65%
2 410 800,00 PLN
najtańsza3 970 292,40 PLN
najdroższa
najtańsza3 970 292,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaInstytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250008169
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45261900-3 — Naprawa i konserwacja dachów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00248105
Data publikacji18.05.2026 11:26
Kody CPV
45261900-3Naprawa i konserwacja dachów
45261000-4Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261910-6Naprawa dachów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)18.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-072794f4-b20d-49a0-a13a-368433eeb57e