Brak terminuBZP
Izdebno Kościelne, Dom Pomocy Społecznej (XVIII w.): prace konserwatorskie stolarki okiennej i drzwiowej”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy170 045,62 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta170 045,62 PLN
Najdroższa oferta207 199,99 PLN
Taniej od najdroższej37 154,37 PLN18% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+22%
170 045,62 PLN
najtańsza · wybrana207 199,99 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana207 199,99 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grodzisk Mazowiecki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45440000-3 — Roboty malarskie i szklarskie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00297121
Data publikacji18.06.2026 13:05
Kody CPV
45440000-3Roboty malarskie i szklarskie
45420000-7Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45450000-6Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)18.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-97c0429a-140c-4df7-be39-f2df8a71b020