Brak terminuBZP
Wykonanie zagospodarowań w systemie zaprojektuj i wybuduj”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy747 663,44 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta248 856,00 PLN
Najdroższa oferta485 850,00 PLN
Taniej od najdroższej236 994,00 PLN49% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+95%
248 856,00 PLN
najtańsza485 850,00 PLN
najdroższa
najtańsza485 850,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Skarżysko-Kamienna). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00298398
Data publikacji19.06.2026 09:31
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
37500000-3Instrumenty i sport
37530000-2Instrumenty i sport
37535200-9Wyposażenie placów zabaw
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112711-2Roboty w zakresie kształtowania parków
45340000-2Roboty budowlane
45223800-4Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
45112720-8Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)19.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-20e880da-caa5-41fe-9a62-7576dff63f26