Brak terminuBZP
dostawa łóżek wraz z montażem i przeszkoleniem - 2 pakiety
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy77 858,28 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta8 407,80 PLN
Najdroższa oferta69 450,48 PLN
Taniej od najdroższej61 042,68 PLN88% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+726%
8 407,80 PLN
najtańsza69 450,48 PLN
najdroższa
najtańsza69 450,48 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.11.2025
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
NIP7811621544
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Poznań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33192120-9 — Łóżka szpitalne
Numer ogłoszenia2025/BZP 00568248
Data publikacji02.12.2025 07:43
Kody CPV
33192120-9Łóżka szpitalne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.10.2025
- Wynik postępowania (ta strona)02.12.2025
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4bc3ed08-68e7-42ac-9793-3265dd3b16ac