Brak terminuBZP
Świadczenie usług w zakresie kompleksowej organizacji i obsługi cyklu dwóch jednodniowych warsztatów dotyczących szkód w środowisku i historycznych zanieczyszczeń powierzchni ziemi.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy29 856,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta29 856,00 PLN
Najdroższa oferta33 380,00 PLN
Taniej od najdroższej3 524,00 PLN11% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+12%
29 856,00 PLN
najtańsza · wybrana33 380,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana33 380,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55120000-7 — Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Numer ogłoszenia2026/BZP 00174612
Data publikacji27.03.2026 10:14
Kody CPV
55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b7a8acb3-26ca-4076-af65-b24d912df0c7