Brak terminuBZP
Usługa polegająca na dostępie do różnorodnych obiektów zapewniających zajęcia sportowe i rekreacyjne na podstawie indywidualnej, imiennej karty sportowej (...) dla pracowników i funkcjonariuszy APoż.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy559 271,11 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta332,00 PLN
Najdroższa oferta332,00 PLN
Data zawarcia umowy: 30.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)92000000-1 — Rekreacja i kultura
Numer ogłoszenia2026/BZP 00178141
Data publikacji31.03.2026 09:08
Kody CPV
92000000-1Rekreacja i kultura
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-0d7ba4b5-6290-4bfe-afa3-2f8175837b70