Brak terminuBZP
164/2026 Świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości i porządku oraz pielęgnacji zieleni na terenie „Plaży Romantycznej” w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy131 479,20 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta131 479,20 PLN
Najdroższa oferta207 360,00 PLN
Taniej od najdroższej75 880,80 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+58%
131 479,20 PLN
najtańsza · wybrana207 360,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana207 360,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 31.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP9520007786
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90910000-9 — Usługi sprzątania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00178824
Data publikacji31.03.2026 11:45
Kody CPV
90910000-9Usługi sprzątania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.03.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-519936ce-bcc5-48ca-9d43-8ac1d8146fdd