Brak terminuBZP
Konsultacje w procesie opracowywania narzędzia diagnozującego uzdolnienia językowe - II postępowanie.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy162 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta162 000,00 PLN
Najdroższa oferta162 000,00 PLN
Data zawarcia umowy: 24.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaInstytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250008695
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)80000000-4 — Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00181064
Data publikacji01.04.2026 12:13
Kody CPV
80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
73200000-4Usługi doradcze w zakresie badań i rozwoju
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6fc799f3-ab3f-4ff4-bcb5-409be54fe939