Brak terminuBZP
Dostawa słodyczy reklamowych dla Dzielnicy Bielany w roku 2026
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy60 138,50 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta60 138,50 PLN
Najdroższa oferta135 000,00 PLN
Taniej od najdroższej74 861,50 PLN55% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+124%
60 138,50 PLN
najtańsza · wybrana135 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana135 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP01525964000041
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39294100-0 — Artykuły informacyjne i promocyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00193688
Data publikacji10.04.2026 13:59
Kody CPV
39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)10.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-60d51208-7bbd-4308-b4ac-ee3dfb659bdd