Brak terminuBZP
Usługa ochrony osób i mienia 2026 - 2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy470 346,96 PLN
Liczba złożonych ofert17Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta386 666,51 PLN
Najdroższa oferta634 635,72 PLN
Taniej od najdroższej247 969,21 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+64%
386 666,51 PLN
najtańsza634 635,72 PLN
najdroższa
najtańsza634 635,72 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79710000-4 — Usługi ochroniarskie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00193838
Data publikacji10.04.2026 14:28
Kody CPV
79710000-4Usługi ochroniarskie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)10.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b2cacc80-75e7-486c-a8c3-d2ca0660a07e