Brak terminuBZP
Organizacja czterech ogólnopolskich konferencji dla przedsiębiorców
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy232 224,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta58 056,00 PLN
Najdroższa oferta100 909,20 PLN
Taniej od najdroższej42 853,20 PLN42% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+74%
58 056,00 PLN
najtańsza100 909,20 PLN
najdroższa
najtańsza100 909,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79950000-8 — Usługi biznesowe i prawne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00197737
Data publikacji14.04.2026 13:46
Kody CPV
79950000-8Usługi biznesowe i prawne
70220000-9Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne
55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
39133000-3Zestawy wystawowe
79961000-8Usługi fotograficzne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7f57fd08-21f3-4071-bec2-c6fd6edff2d0