Brak terminuBZP
Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Krynicy-Zdroju
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy36 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta26 691,00 PLN
Najdroższa oferta36 900,00 PLN
Taniej od najdroższej10 209,00 PLN28% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+38%
26 691,00 PLN
najtańsza36 900,00 PLN
najdroższa
najtańsza36 900,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krynica-Zdrój). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00209029
Data publikacji21.04.2026 14:29
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48732000-8Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
72212000-4Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
72300000-8Usługi w zakresie danych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1a99554b-ec30-4929-b000-04bffe478752