Brak terminuBZP
"Zakup dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych dla pracowników AWFiS w Gdańsku oraz ich osób towarzyszących, dzieci i seniorów”
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy931 700,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta931 700,00 PLN
Najdroższa oferta931 700,00 PLN
Data zawarcia umowy: 27.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU IM. JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO W GDAŃSKU
MiastoGdańsk
WojewództwoPomorskie
NIP5840962525
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gdańsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)92000000-1 — Rekreacja i kultura
Numer ogłoszenia2026/BZP 00218841
Data publikacji28.04.2026 10:28
Kody CPV
92000000-1Rekreacja i kultura
92600000-7Usługi sportowe
92620000-3Usługi w zakresie sportu
92610000-0Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b9008685-dcf0-4fc7-9d3e-d7457feca518