Brak terminuBZP
Sprzedaż i dostawa subskrypcji licencji oprogramowania komputerowego dla Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 152,50 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 152,50 PLN
Najdroższa oferta2 583,00 PLN
Taniej od najdroższej430,50 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+20%
2 152,50 PLN
najtańsza · wybrana2 583,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 583,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00222229
Data publikacji29.04.2026 13:38
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)29.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-741d3015-191f-4907-9bab-d775d0a1417b