Brak terminuBZP
BUDOWA WIATROŁAPU W RAMACH ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W HORNÓWKU PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO 5
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy509 220,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta509 220,00 PLN
Najdroższa oferta777 100,00 PLN
Taniej od najdroższej267 880,00 PLN34% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+53%
509 220,00 PLN
najtańsza · wybrana777 100,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana777 100,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Izabelin C). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00233956
Data publikacji07.05.2026 14:53
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45214210-5Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-00fc2ae7-5d87-45e7-b7bc-bfa3f914d6d3