Brak terminuBZP
Kompleksowa organizacja konferencji dotyczącej współpracy metropolitalnej, w tym Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy101 829,00 PLN
Liczba złożonych ofert11Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta101 829,00 PLN
Najdroższa oferta165 063,00 PLN
Taniej od najdroższej63 234,00 PLN38% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+62%
101 829,00 PLN
najtańsza · wybrana165 063,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana165 063,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952000-2 — Usługi w zakresie organizacji imprez
Numer ogłoszenia2026/BZP 00246036
Data publikacji15.05.2026 11:21
Kody CPV
79952000-2Usługi w zakresie organizacji imprez
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)15.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b7f869dd-de44-4a89-8080-b7344b5a707c