Brak terminuBZP
Bieżący remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Choczewo
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 146 606,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 146 606,00 PLN
Najdroższa oferta1 148 205,00 PLN
Taniej od najdroższej1 599,00 PLN0% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+0%
1 146 606,00 PLN
najtańsza · wybrana1 148 205,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 148 205,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Choczewo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00252158
Data publikacji20.05.2026 10:12
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a61374f0-b111-43be-af90-4adeb19af13f