Brak terminuBZP
Dostawa dwóch różnych licencji na użytkowanie oprogramowania ChatGPT w subskrypcji Team (lub oprogramowania równoważnego) oraz Claude w subskrypcji Team Standard Seat (lub oprogramowania równoważnego)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy143 688,60 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta143 688,60 PLN
Najdroższa oferta182 286,00 PLN
Taniej od najdroższej38 597,40 PLN21% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+27%
143 688,60 PLN
najtańsza · wybrana182 286,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana182 286,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gdańsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00259644
Data publikacji25.05.2026 14:16
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48422000-2Zestawy pakietów oprogramowania
48310000-4Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4274a3f0-0b72-4c40-ab3f-225567d72e64